Usługi - Atmixaga

Przejdź do treści
Usługi
Oferujemy usługi prowadzenia domu oraz sprzątania dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych we wszystkich  dzielnicach Katowice
Sprzątanie regularne lub jednorazowe.

- Odkurzanie, zamiatanie,mycie i osuszanie podłóg.
- Wycieranie kurzy.
- Odkurzanie dywanów i chodników.
- Mycie okien i luster.
- Czyszczenie i dezynfekcja łazienek, toalet, wanien i pryszniców.
- Urządzenia do sprzątania.
- Mycie naczyń.
- Wywożenie śmieci.
- Robienie prania i składanie ubrań.
- Strzyżenie trawy.

Aby otrzymać wycenę, zazdwoń pod numer +48 661-185-226.

Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najważniejsza. Dlatego dużo czasu poświęcamy na rozwój naszych własnych doświadczeń, aby móc sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom.
Realizujemy to poprzez:

- pełne wykorzystanie wiedzy naszego profesjonalnego  personelu wspomaganego przez  nowoczesny sprzęt oraz znajomość  najnowszych technologi  i rozwiązań;
  
- stałe doskonalenie skuteczności systemu zarządzania jakością;

- opracowanie najlepszych technik pomagających skutecznie  wykonać zadanie i pełnienie nadzoru zgodnie z oczekiwaniami i  wymaganiami naszych klientów.

W realizacji celów polityki jakości uczestniczą aktywnie wszyscy pracownicy.

Nasza firma oferuje usługi sprzątające od 2007 roku, od tego czasu obsłużyliśmy bardzo wielu zadowolonych klientów biznesowy i indywidualnych. Zwracamy uwagę na szczegóły, dokładność i jakość usługi, nie popadamy w rutynę oraz jesteśmy elastyczni na potrzeby i wszelkie sugestie ze strony klienta.

Wykonujemy wszelkie prace związane z codziennym utrzymaniem czystości w pomieszczeniach biurowych, korytarzach, ciągach komunikacyjnych, holach, klatkach schodowych itp. w dniach i godzinach dogodnych dla zleceniodawcy.
Firmy ATMIX na życzenie klienta może zaoferować również Serwis dzienny, jest to usługa polegająca na stałej obecności niezbędnej ilości personelu, która na bieżąco utrzymuje czystość w najważniejszych częściach budynku. Dotyczy to w szczególności toalet, holi wejściowych, klatek schodowych, różnego rodzaju przeszkleń, wind itp. W obowiązkach serwisu mogą znajdować się także obsługa w salach konferencyjnych lub szkoleniowych aby były w każdej chwili przygotowane do kolejne spotkania lub szkolenia. W zakres może również wchodzić bieżące zmywanie naczyń, opróżnianie koszy na śmieci i wykonywanie bieżących poleceń klienta.

Dodatkowo dbamy o wyposażenie obiektu we wszelkie niezbędne środki higieniczne (mydło, ręczniki papierowe, papiery toaletowe, płyn do naczyń itp.) na życzenie klienta i dostosowujemy się do jego potrzeb.
Używamy profesjonalnych środków czystości zgodnych z HACCP.
Wszelki sprzęt i środki potrzebne do wykonania usługi zapewnia wykonawca, ewentualnie na życzenie klienta dostosowuje się do jego potrzeb.
Firma posiada ubezpieczenie OC w zakresie.
Design and implementation by ELEMENTUM2
© 2019 ATMIX AGNIESZKA TROJOK. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ATMIX AGNIESZKA TROJOK
ul. Kanarków 2C/6, Katowice, Poland
Wróć do spisu treści